Fethiye Tepe Camping Hakkında

Tepe Camping, Muğla’nın Fethiye ilçesindedir. Fethiye Körfezinin Kuzeyinde yer alan kamp alanımız Fethiye merkezine 9 km, denize ise sadece 150 metre uzaklıktadır. Kamp alanımız 3 dönüm bir araziye tepede koğuşlanmıştır.

Kamp alanımızın bir bölümü zeytin, limon, portakal ve kayısı ağaçlarıyla kaplıdır. Tenteler ile çadırlar ve kamp sakinlerimize gölgelik alan yaratılmıştır. Kamp alanımız karavan ve çadır kampı için birebirdir. 220V elektrik dağıtan kutular ve prizler kamp alanımızın her yerine dağıtılmış durumdadır. Çadırı, uyku tulumu, matı olmayan müşterilerimize, tesis çadırlarında konaklama imkanı sağlanmaktadır. Dileyen müşterilerimiz için 3 adet 1+0 ve 3 adet 1+1 WC ve duş bulunan apartlarımızda bir tek, bir çift kişilik yatak bulunmakta ve ayrıca 1 adet içerisinde çift kişilik yatağı bulunan bungalow mevcuttur.

Tepe Camping’e Fethiye merkez den sıklıkla kalkan minibüslerle, taksiyle veya özel aracınızla kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Denize ulaşmak için ise sadece birkaç dakika yürümeniz yetecektir.

Kamp alanımıza (200 metre) ait olan Onur beach imizde her gün taze kahvaltı, soğuk ve sıcak mezeler, özel ve yöreye ait yemekler hazırlanmaktadır. Sıcak, soğuk ve alkollü içeceklerin her çeşidi bulunmaktadır.

Tepe Camping, her yıl Nisan ayından Ekim ayına kadar açık kalır. Kışın ise kamp alanımız kapalıdır.

Kamp alanımız doğayla iç içe, ister çadırda, ister bungalovda, isterse kendi karavanında kamp imkânı veren, güleç yüzlü, işini seven ve yardımcı olan personelimizle size gökyüzündeki yıldızların altında bir yaşam vaat ediyoruz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.